We-mart.com - інтернет магазин із широким асортиментом товарів, покликаних зробити Ваше життя максимально комфортним.

У нас Ви знайдете як унікальну, яка не має аналогів, продукцію, так і звичні корисні товари на кожен день.

  • Господинь порадує великий асортимент приладдя для кухні та господарства: від серветок і сковорідок до великих кухонних комбайнів, пральних машин та іншої побутової техніки.
  • Розділ "Краса і здоров'я" буде цікавий для людей, які ведуть активний спосіб життя та стежать за своєю фігурою і зовнішністю. Там Вас чекають масажери та спортивні тренажери, засоби й аксесуари для догляду за собою та багато іншого.
  • Чоловікам ми радимо відвідати розділи "Для авто", "Для дому", "Для дачі", де знайдеться маса корисного інвентарю для дрібного та крупного ремонту в будинку, догляду за автомобілем, роботи на дачі та ін.
  • Для дітей різного віку у нас завжди є в наявності різноманітні шкільне приладдя, оригінальні іграшки для спокійних розвиваючих ігор вдома й активних ігор на вулиці.

Усі покупки можна зробити навіть, не виходячи з дому.

Тому купити оригінальний подарунок або корисне придбання в будинок, про які Ви давно мріяли, в нашому магазині не складе ніяких труднощів.

Ми впевнені, що найважливішим для будь-якої успішної справи є висока репутація в очах клієнтів.

Виходячи з цього, ми будуємо нашу роботу на п'яти простих принципах:

  • Повна відповідність товару його опису на нашому сайті;
  • Продаж тільки сертифікованих товарів, відповідних необхідним нормам і стандартам;
  • Дотримання закону про захист прав споживачів;
  • Прозорі та максимально прості умови оплати товару;
  • Швидкий зворотній зв'язок і організація доставки.

Для досягнення високих стандартів обслуговування ми організували колл-центр з професійними менеджерами, які оперативно дадуть відповідь на всі Ваші запитання, що стосуються окремих товарів, їх оплати, організують доставку.

Час і спосіб доставки обираєте Ви, ми ж створюємо всі умови, щоб отримання товару ніяк не впливало на Ваш розпорядок дня і не порушувало Ваші плани.

Уся продукція проходить обов'язкову перевірку якості. Одиниці товару, які не відповідають своїм характеристикам відбраковуються.

We-mart.com регулярно розширює асортимент товарів і сповіщає покупців про акції та нові вигідні пропозиції в розсилках по електронній пошті, проводить розіграші цікавих і корисних подарунків.

У зв'язку з цим ми рекомендуємо Вам підписатися на нашу розсилку, щоб не пропустити вигідних пропозицій.

Розташовуйтеся зручніше в кріслі, ми запрошуємо Вас пройтися по нашому інтернет магазину, а ми, в свою чергу, зробимо все, щоб покупки в нашому магазині принесли Вам виключно позитивні емоції.